Pronájem bytu 3+1 106 m² Praha 5

Cena: 25 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možný pronájem bytu o velikosti 3+1 106m² s balkónem 6m² na Praze 5 – Motol.Byt se nachází ve 3.NP (podkroví) čtyřpodlažní prvorepublikové vily bez výtahu. Kuchyň s jídelnou: zcela nová kuchyňská linka s vestavěnými elektrospotřebiči (sklokeramická varná deska, pečící trouba, mikrovlnná trouba, myčka, velká lednice s mrazákem)
V koupelně rohová vana, umyvadlo, přípojka na pračku, toaleta. Další samostatná toaleta s umývátkem.Pokoj č.1 má klimatizaci a 20,06 m², pokoj č.2 má 28,26 m² a pokoj č.3 má 28,00 m² a klimatizaci.
K bytu není k dispozici úložný prostor (komora, sklep). V lokalitě jsou zřízeny modré zóny, za domem se nachází na vlastním pozemku parkoviště, kde je možno dočasně poskytnout 1 parkovací místo (Dočasnost skončí po vydání stavebního povolení a zahájení stavby viladomu na pozemku, kde se parkoviště nachází). Dům byl v roce 2012 kompletně zrekonstruován.Vstup do bytu chrání bezpečnostní dveře, vstup na centrální schodiště společný pro nájemce dalších pater, které jsou v současnosti využívány jako kanceláře.Mimo jiné byla vyměněna střecha, okna, veškeré rozvody a plášť budovy byl zateplen a opatřen novou fasádou. Generální oprava byla provedena ve vyšším standardu.
Popis lokality: Atraktivní klidná lokalita pod areálem nemocnice Motol, severně od Motolského potoka a Motolských rybníků.
Občanská vybavenost: v docházkové vzdálenosti: – metro (linka A – Nemocnice Motol), tramvajová a autobusová zastávka, nemocnice VFN Motol a Pod Homolkou, lékárna, základní a mateřská škola, zeleň pro volnočasové aktivity v okolí – Obora Hvězda, Ladronka, Motolské rybníky, Cibulka. Ev. číslo: 634104.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 3+1 106 m² Praha 5

Duben 20th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.