Pronájem bytu 2+kk 61 m² Břeclav

Cena: 14 000 Kč, Hledáte pronájem nového bytu s vlastním parkováním v Břeclavi?

Se souhlasem majitelky Vám zprostředkuji pronájem nového bytu o velikosti 2+kk, s obytnou plochou 54 m2 a uzamykatelnou kójí na patře o velikosti 1,40 m2. V bytovém domě s výtahem. Celková užitná plocha bytu je 61 m2. Vlastní parkovací stání se nachází na parkovišti z boku bytového domu.

Dispozice bytu: předsíň, chodba, pokoj, šatna, koupelna s toaletou (sprchový kout) + připojením pro pračku, pokoj s kuchyňským koutem a lodžie. Viz fotogalerie a virtuální prohlídka.

Vám vyhovující termín prohlídky zasílejte pouze na e-mail makléře, který Vás bude následně telefonicky kontaktovat a domluví se s Vámi na přesném termínu prohlídky bytu.

Nájemní cena 14.000 Kč + zálohy na energie 3.000 Kč (elektrika, voda a teplo). Celkový měsíční nájem včetně záloh na energie =17.000 Kč. Vratná kauce 28.000 Kč. Provize pro Realitního zprostředkovatele =14.000 Kč. K převzetí klíčů od bytu je třeba částka 59.000 Kč

Bytová jednotka se nachází v 5. nadzemním podlaží ze 8. v každém pokoji je klimatizace se samostatným ovládáním. Přístup do lodžie je možný z obou pokojů. Kuchyňský linka je vybavena myčkou, indukční varnou deskou, digestoří a vestavěnou lednicí s mrazničkou.

Ihned k nastěhování.

V případě více vážných zájemců bude nájemce vybrán na základě parametrů stanovených pronajímatelkou.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 2+kk 61 m² Břeclav

Březen 2nd, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.