Pronájem bytu 2+kk 59 m² Praha 11

Cena: 17 980 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem bytů 2+kk o velikosti 59 m². Hledáte bydlení v Praze? Aktuálně nabízíme dva totožné byty k pronájmu. Liší se jen umístěním v patrech domu.

Bydlete v moderním domě, kde je o Vaše soukromí a bezpečnost postaráno díky ostraze, která je zde přítomna non-stop. Nádvoří je oploceno, nabízí tedy klid a pohodu. Vstupní dveře do domu jsou na bezpečnostní čip. Byty jsou součástí projektu Zahrady Opatov, který naleznete v blízkosti stanice metra trasy C – Opatov. Tamtéž jsou autobusové zastávky MHD.

Veškerá občanské vybavenosti (restaurace, Tesco, Lidl, Pošta, Poliklinika, Lékárna) je v blízkém okolí. Rodiny s dětmi přivítají blízkost velikého parku s hřištěm pro děti, kam dojdete bezpečně – žádné křížení s automobilovým provozem. V parku jsou i cvičební prvky pro dospělé. Okolí je protkáno cyklistickými stezkami, nedaleko je i vyhlášená Chodovská tvrz s parkem. Nabízíme ideální místo pro život se skvělou dostupností do pulzující Prahy.

Pronájem bytu 2+kk je složen z pravidelného měsíční úhrady nájmu ve výši 17.980 Kč + služby na osobu 2.710 Kč (další osoba 915 Kč). Lze smluvně rozšířit o připojení k internetu 219 Kč (optický kabel) + garážového stání (1.500 Kč za měsíc) v garážích objektu. V této kalkulaci nejsou zahrnuty poplatky za energie.

Podmínky pro sepsání Nájemní smlouvy jsou následující – úhrada Rezervační smlouvy ve výši jednoho měsíčního nájmu. Vratná kauce ve výši 17.980 Kč + zaplacený nájem na příští kalendářní měsíc včetně poplatku za služby na bankovní účet majitele nemovitosti.

Rád poskytnu bližší informace a provedu Vás byty při osobní prohlídce. Kontaktujte mne na telefon či e-mail. Těším se na Vás při osobním setkání – Petr Vorlíček. Ev. číslo: 635612.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 2+kk 59 m² Praha 11

Říjen 6th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.