Pronájem bytu 2+kk 56 m² Liberec

Cena: 10 500 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují v nově vzniklém projektu k bydlení v dolním centru Liberce, v blízkosti Krajského úřadu, centra Babylon a OC Forum pronájem bytové jednotky 2+kk s balkonem a celkovou plochou 56 m². Jednotka se nachází ve 3.patře Rezidence RoSa- bydlení pro seniory, který je úzce spojen s komerčními prostory, kde budou obsazeny služby jako restaurace, pekárna, kosmetika, kadeřnictví, praktický lékař a další. Vše v jednom domě, nové nízkonákladové bydlení se zařízenou kuchyňskou linkou včetně zabudovaných spotřebičů, v koupelně sprchový kout, v budově výtah, možnost internetu a kabelové televize. Objekt a prostory zabezpečeny kamerovým systémem. V budově více jednotek 1+kk a 2+kk k pronájmu – vše nové nikdy nebydlené, volné od 10/2022. Nabídka pouze pro solidní zájemce s perspektivou, nelze čerpat příspěvek na bydlení, jedná se o družstevní bydlení maximálně 2 osoby. V inzerci jsou použity fotografie vzorových bytových jednotek a vizualizace projektu. Náklady na bydlení za jednotku 2+kk jsou 3.900 Kč/měs. včetně elektřiny, internetu, jistota ve výši 3x nájemného.

Vážní zájemci kontaktujte makléře Reality11 Liberecko pouze telefonicky, prohlídky jednotek jsou po vzájemné dohodě. Byty 2+kk jsou určeny vždy jen pro 2 osoby. Ev. číslo: 24752.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 2+kk 56 m² Liberec

Říjen 3rd, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.