Pronájem bytu 2+kk 55 m² Česká Lípa

Cena: 15 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují úžasně prostorný byt 2KK v samém srdci České Lípy. Byt je nově kompletně zrekonstruovaný s novou kuchyňskou linkou, novými dveřmi, novou sklokeramickou deskou a novou pečící troubou, plovoucí podlahou a se spoustou úplně nových doplňků. Koupelna taky zcela nová. Skvělá docházková vzdálenost do OD ANDY ať už pro potraviny nebo za nákupy. V blízkosti veškerá občanská vybavenost. Byt je zateplený od podlahy, až po strop a má velmi úsporné nízkoenergetické vytápění, kde jsou speciální přímotopy vybavené infračervenými zářiči a zajištují úsporu 2/3 nákladů za vytápění. Po většinu roku není nutné vůbec topit. Koupelna je osazená podlahovým topením. Dům je kompletně zrekonstruovaný a je zde zaveden noční proud. V přízemí sídlí Sushi Bar. K bytu náleží i vyvýšená terasa na které se pracuje.
Pro lidi kteří milují bydlení v centru města, doporučujeme! Majitel preferuje slušné pracující nájemníky. Do Mladé Boleslavy dojedete za 35 minut, do Prahy do centra za 1h 10minut. Snadná dostupnost do všech okolních obcí. Dostatek pracovních příležitostí v okolí, sportovní i kulturní vyžití. Ke známému Máchovu jezeru se dostanete za 20 minut.
Náklady jsou 15.000,-Kč včetně záloh, elektřina se platí zvlášť a přepíše se na nájemce. Kauce je stanovena na 20.000,-Kč. Ev. číslo: 24441.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 2+kk 55 m² Česká Lípa

Červenec 15th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.