Pronájem bytu 2+kk 53 m² Liberec

Cena: 12 500 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují v nově vzniklém projektu v samém centru Liberce, Oáza v centru nabízíme aktuálně k podnájmu bytovou jednotku v družstevním vlastnictví. Jedná se o zcela nový, po kolaudaci v 8/2021 převzatý byt v Liberci na “Rybníčku”, kde je zaručena maximální občanská vybavenost, dostupnost na veřejnou dopravu, úřady, obchody. Jedná se o komplex bytových domů, které jsou vzájemně propojeny, kdy je rezidentům dle názvu projektu poskytnuta k užívání oáza klidu ve 2. patře venkovních teras, uvnitř domů v podobě oddechové zóny s dětským hřištěm, lavičkami a zelení. Každý z domů má dva výtahy, své zázemí, prostorné sklepní kóje ke každé jednotce, 2 patra parkovacích stání v garážích. Nabízíme podnájem s výhradním zastoupení vlastníka, prohlídky jsou možné po dohodě pro vážné a solidní zájemce. Byt je vybaven zcela novou kuchyňskou linkou na míru, pračkou, myčkou nádobí, chladničkou a vestavnou mikrovlnou troubou, okna s izolačním trojsklem, podlahy lamino – plovoucí, v koupelnách sprchové kouty se skleněnou zástěnou. Konkrétní nabídka volného bytu č. 5041:

Nabízíme byt v budově V5 v 5.NP 2+kk o celkové ploše 53 m² s balkonem a sklepní kójí 2,3 m². K jednotce a v ceně je jedno parkovací stání v krytých garážích v domě. Byt bude k dispozici od 11/2023. Prohlídky jsou možné po dohodě. Požadujeme slušné zájemce, vlastník upřednostní zájemce bez domácích mazlíčků. Nájemné 13.750 Kč včetně parkovacího stání + zálohy za bydlení dle počtu osob cca 1.707 Kč pro 2 osoby, elektřina na přepis. Inzerce obsahuje 4 fotografie vzorového bytu ze stejného domu a další vizualizace. Více informací podá makléř Reality11 Liberecko. Ev. číslo: 25880.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 2+kk 53 m² Liberec

Říjen 31st, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.