Pronájem bytu 2+kk 50 m² Beroun

Cena: 13 000 Kč, Zprostředkujeme Vám Pronájem bytu 2+kk v 8 NP bytového domu v Berouně. Při vstupu do bytu se vpravo nachází ložnice s klimatizací a vstup na balkon, přímo od vchodovým dveří se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem a vlevo je sociální zařízení. Bytová jednotka je v posledním patře panelového domu, proto má nainstalovanou klimatizaci. Z balkonu je krásný výhled na školku, která je v vzdálená cca 5 minut od domu. Dům má zabezpečen vstup do domu, který jde přes čip, stejně tak pohyb po domě jen přes čip. V Berouně je veškerá občanská vybavenost (MŠ,ZŠ, lékař, sportoviště ).
Město Beroun leží na soutoku řek Berounky a Litavky asi 30 kilometrů jihozápadně od Prahy, na dálnici D5 vedoucí do Německa. V roce 2013 žilo v Berouně necelých 19 tisíc obyvatel. Město Beroun leží na soutoku řek Berounky a Litavky asi 30 kilometrů jihozápadně od Prahy, na dálnici D5 vedoucí do Německa. V roce 2013 žilo v Berouně necelých 19 tisíc obyvatel. Ev. číslo: 29523.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 2+kk 50 m² Beroun

Červenec 18th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.