Pronájem bytu 2+kk 45 m² Havířov

Cena: 12 000 Kč, Pozor, pronájem s odkupem, bez banky. Nutná Akontace ve výši 1 200 000 Kč. Líbí se Vám tento byt, ale nemáte momentálně dostatek financí? Nevadí, naše společnost připravila pro klienty možnost pořízení tohoto bytu formou nájemního splácení. Nyní tedy nepotřebujete celou částku, ale stačí Vám pouze půlka a zbytek Vám bude rozpočten do měsíčních splátek. Máte insolvenci? Nevadí, nejsme banka, máme mírnější podmínky pro získání Vašeho nového bydlení. Zeptejte se nás…

Nabízíme k prodeji zajímavý byt o dispozici 2+kk s prostorným obývacím pokojem spojeným s kuchyňským koutem.

V bytě je realizovaná kompletní rekonstrukce, která byla v současné době dokončena.

Při rekonstrukci bylo vyzděno bytové jádro, vyrovnány podlahy, sníženy stropy sádrokartónem a osazeny bodovým osvětlením. Dále jsou všude vyměněny rozvody elektřiny a vody a s tím spojené vybudování nových omítek. Krytiny jsou použity jak z keramické dlažby, tak z plovoucí podlahy a v koupelně a na WC je navíc udělán obklad, až ke stropu. V koupelně je dále sprchový kout, umyvadlo a místo pro umístění pračky a sušičky. V kuchyni je umístěna nová kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, jako je sklokeramická deska, horkovzdušná trouba a digestoř. Nechybí zde ani kameninový dřez.

Celý byt je pěkně řešený a díky provedené rekonstrukci se jedná o moderní bydlení. Pro větší komfort při řešení bydlení Vám rádi pomůžeme se zajištěním financování. Doporučuji prohlídku.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 2+kk 45 m² Havířov

Červenec 10th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.