Pronájem bytu 2+kk 42 m² Stráž pod Ralskem

Cena: 10 999 Kč, Hledáte nové bydlení? Pak máme pro vás skvělou nabídku! Pronajmeme zrekonstruovaný byt 2kk o velikosti 42m², který se nachází ve Stráži pod Ralskem na ulici Máchova. Byt se nachází v panelovém domě na okraji lesa a je situován na druhém patře v domě zasazeném do klidné přírody. Budova bohužel výtah neobsahuje.

Tento skvělý byt prošel kompletní rekonstrukcí před lety a nabízí útulnou atmosféru, ve které se budete cítit jako doma. Stráž pod Ralskem je město, které je vyhledáváno jako rekreační středisko, kde se můžete věnovat wake boardingu a využívat spoustu cyklostezek.

Nájemné činí 6000,-Kč a náklady za služby jako teplo a voda jsou 4999,-Kč pro dva lidi. Odměna Realitní kanceláře činí 8999,-Kč a kauce je stanovena na 19.999,-Kč.

Tento byt by neměl nikdo přehlédnout. Lokalita nabízí spoustu příležitostí pro zábavu a relaxaci v krásné přírodě. Byt v této lokalitě může být skvělá volba pro váš nový domov. Neváhejte a kontaktujte nás co nejdříve! Ev. číslo: 25397.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 2+kk 42 m² Stráž pod Ralskem

Květen 23rd, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.