Pronájem bytu 2+kk 42 m² Praha 16

Cena: 16 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje příjemné bydlení formou pronájmu v nejvyšším patře moderního domu s výtahem v Radotíně. Pohodlný vstup do bytu je zajištěn díky tomu, že výtah je téměř naproti. Avšak provoz výtahu se odehrává na protilehlé straně chodby. Svůj vůz pohodlně zaparkujete v podzemní garáži na místě, které patří k bytu. Váš nový domov je situován na jižní stranu, s odstíněním slunce pomáhají okenní elektrické rolety na oknech. Relax a pohodu u šálku kávy či čaje si vychutnáte na balkonu (vstup z ložnice). K dispozici je vám i privátní prostor zahrady za domem. Sportovní náčiní a další věci, které se používají nepravidelně je možné skladovat ve vyzděném, uzamykatelném sklepě (kóji).

Oceníte i praktickou dispozici vašeho nového domova. Předsíň s dostatkem odkládacích prostor na běžně používané věci je oddělena od kuchyně s jídelním prostorem dveřmi. S předsíně je též vstup do koupelny. Prostorná kuchyň vytváří dostatek prostoru jak pro vaření, tak i pro každodenní pobyt. Výhodou je i možnost rozdělit prostor na jednotlivé zóny tak, jak potřebujete. Privátní zónu je možné uzavřít dveřmi, a tím oddělit obě místnosti. V ložnici je také možné vytvořit další pracovní nebo oddychovou zónu.

Celý byt je vzdušný s dostatkem denního světla. Výhledy směrem k Berounce a na začínající Brdy je osvěžující, stejně jako blízkost volnočasových aktivit a cílům výletů. Radotínský biotop, procházky podle Berounky, různá sportoviště atp.

Naši nabídku mohou využít ti z vás, co touží po bydlení stranou rušné Prahy. Právě Radotín je tím pravým místem. Spojení s Prahou je zajištěno příměstskými železničními spoji jak na nádraží Smíchov, tak i na Hlavní nádraží. Doma jste z centra Prahy za 25 minut z nádraží za 2 minuty.

Přijďte si sami vyzkoušet atmosféru nového bydlení na pomyslném prahu přírody, avšak pouze 25 minut od centra Prahy.

Těším se na vás. Ev. číslo: 633797.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 2+kk 42 m² Praha 16

Březen 31st, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.