Pronájem bytu 2+1 o celkové podlahové ploše 56,5 m² , na ulici Dukelských bojovníků ve Znojmě

Cena: 8 500 Kč, Nabízíme k pronájmu byt, dispozičně řešen, jako 2+1 o celkové podlahové ploše 56,5 m2, na ulici Dukelských bojovníků ve Znojmě.
Byt se nachází ve 3. nadzemním podlaží v zánovně revitalizovaného panelového domu s výtahem. Dispozice bytu – předsíň, po levé straně toaleta, koupelna, kuchyň s kuchyňskou linkou včetně elektrické varné desky a elektrické trouby, jídelním stolem a židlemi, pokoj vybavený komodou a sklápěcím dvoulůžkem, na konci vstupní chodby je komora a po pravé straně pokoj s balkonem o výměře 2,4 m2. Součástí pronájmu je i sklep o výměře 2,1 m2. Byt je po nové výmalbě. Ohřev teplé vody a vytápění bytu radiátory zajišťuje ústřední plynové topení, nacházející se v bytovém domě.
Většinou bezproblémové parkování, je možné přímo vedle domu. V blízkosti je veškerá občanská vybavenost: škola, školka, dětské hřiště, lékař, pošta, obchod, restaurace. Inkaso včetně služeb spojených s nájmem je 3.600,- Kč. Vratná jistota (kauce) 10.000,- Kč. Číslo zakázky 88478. Jelikož prozatím nebyl dodán PENB uvádíme energetickou třídu G.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N88478.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 2+1 o celkové podlahové ploše 56,5 m² , na ulici Dukelských bojovníků ve Znojmě

Únor 14th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.