Pronájem bytu 2+1 67 m² Janovice nad Úhlavou

Cena: 11 500 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují pronájem bytu 2+1 o výměře 67 m² po kompletní rekonstrukci v Janovicích nad Úhlavou.

Bytová jednotka se nachází ve 2.nadzemním podlaží cihlového domu a náleží k ní prostorný zděný sklep. Je částečně vybavena a to kuchyňskou linkou s dřezem, varnou el. deskou, el. troubou, myčkou, digestoří a mikrovlnnou troubou. Součástí pronájmu není lednička a pračka. V obývacím pokoji je nábytek který je zachycený na fotografiích a dále pak také konferenční stolek. V ložnici je praktická prostorná skříň. Výhodou bytu je také technická místnost s dalším úložným prostorem a s přípojkou na pračku. Koupelna je propojena s WC. Vytápění bytu a ohřev vody je zajištěn vlastním plynový kotel.

Na začátku září tohoto roku dojde k revitalizaci domu – zateplení domu, zateplení stropů na půdě a nová omítka. Díky této revitalizaci dojde k úspoře energií na vytápění.

Bytový dům se nachází v oblíbené lokalitě s možností parkování u domu. Je zde veškerá občanská vybavenost – obchody, škola, školka, pošta, zdravotní středisko, pohostinství – to vše v krátké docházkové vzdálenosti.

Při podpisu nájemní smlouvy nájemce uhradí nájemné ve výši 11.500,- Kč, poplatky za vodu a služby v domě ve výši 665,- Kč, zálohy na elektřinu a plyn budou převedeny na nájemce a zájemce si sám nastaví platny dle své potřeby a tyto poplatky si bude nájemce hradit samostatně. Dále pak uhradí nájemce pronajímateli při podpisu nájemní smlouvy vratnou kauci ve výšil 23.000,- Kč a provizi realitní kanceláři ve výši 11.500,- Kč. Jedná se o dlouhodobý pronájem a byt je volný ihned po dohodě a podpisu nájemní smlouvy.
Prohlídky bytu proběhnou ve čtvrtek 28.7. od 15 – 18 hodin, nebo v pátek 5.8. od 15 – 18 hodin. Pro více informací a domluvení prohlídky prosím volejte na níže uvedené telefonní číslo. Ev. číslo: 24444.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 2+1 67 m² Janovice nad Úhlavou

Červenec 25th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.