Pronájem bytu 2+1 60 m² Stráž pod Ralskem

Cena: 11 000 Kč, Dlouhodobý pronájem nově zrekonstruovaného bytu 2+1 o velikosti 60m² ve Stráži pod Ralskem. Chtěli by jste bydlet ve městě s bohatým sportovním i společenským vyžitím? Pak je Stráž pod Ralskem pro Vás přesně to pravé. Město je vyhlášené svou skvělou zmrzlinou, lyžařským vlekem, nebo historií opředenými místy v okolí, jakými jsou bezesporu zříceniny hradu Ronov nebo Ralsko. Nedaleko je potom spousta cyklostezek, veřejný bazén, koupaliště a krásná krajina jako stvořená k výletům do přírody.

Byt má neprůchozí pokoje a je po velmi hezké rekonstrukci. Dům má novou fasádu a je zateplený. Byt byl dočasně zařazen do energetické třídy G z důvodu nedoložení PENB, ale podle zkušeností by s největší pravděpodobností mohl odpovídat třídě B-C. Okna jsou plastová, moderní výtah i chodby společných prostor. Na podlahách lino v dekoru plovoucích podlah. Osvětlení je součástí bytu, žádné holé dráty zvídavě vyčnívající ze stropu. Vybavení jako barový pult, myčka a lednice je součástí pronájmu.

Holé nájemné je 5.000,-Kč + 6.000,- jsou služby pro jednu osobu jako teplo, voda a ostatní, pro tři osoby je to potom 8.000,-Kč. Kauce je 15.000,-Kč a odměna RK jedno nájemné. Elektřina a internet budou psané na nájemníka. Doporučujeme! Ev. číslo: 25090.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 2+1 60 m² Stráž pod Ralskem

Únor 8th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.