Pronájem bytu 2+1 60 m² Lesná

Cena: 14 000 Kč, Hledáte byt k pronájmu s velmi dobrou dostupností do města i do přírody?

Máme pro Vás jeden tip – pronájem bytu o velikosti 2+1 na klidném místě v Brně, v městské části Lesná na ulici Brožíkova. Bytová jednotka se nachází v 8.patře. Do mezipatra Vás doveze modernizovaný výtah. Bytový dům má celkem 8.nadzemních podlaží, v přízemí bytového domu jsou sklepní kóje.

Dispozice bytu: předsíň, toaleta, koupelna s vanou, kuchyň, pokoj, šatna, pokoj vstupem do lodžie a sklepní kóje.

Užitná plocha bytu je 60,50 m2 s obytnou plochou 56 m2 + sklepní kóje o velikosti 2 m2 plus lodžie o celkové velikosti 4,50 m2.

Měsíční nájemné =14.000 Kč + zálohy na energie ve výši 5.000 Kč (elektrika, plyn, voda, stočné). Kauce =28.000 Kč. Provize pro Realitního zprostředkovatele =14.000 Kč. K převzetí klíčů od bytu je třeba částka 61.000 Kč.

Zaujala Vás tato nabídka pronájmu? Vám vyhovující termín prohlídky zasílejte pouze na e-mail makléře, který Vás bude následně telefonicky kontaktovat a domluví se s Vámi na přesném termínu prohlídky bytu.

V těsné blízkosti domu se nachází několik dětských hřišť a mateřských i základních škol. Pro procházky s dětmi jistě rádi využijete lesopark Čertova rokle. Nákupní centrum Albert je vzdáleno 8 minut chůze od bytového domu.

Zastávka tramvaje Čertova Rokle se nachází 2 minuty chůze a na autobusovou zastávku MHD Slavíčkova dojdete do 5ti minut chůze. Parkování pro osobní automobil je možné přímo před domem.

Ihned k předání.

V případě více zájemců si pronajímatelé vyhrazují právo vybrat nájemníka.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 2+1 60 m² Lesná

Březen 2nd, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.