Pronájem bytu 2+1 51 m² Židlochovice

Cena: 18 000 Kč, Pronájem bytu 2+1 v Židlochovicích

Vítejte v Židlochovicích, místě, které vám nabízí nejen úžasný pronájem bytu, ale také kouzelnou atmosféru a bohatou historii. Tento byt 2+1 je opravdu jedinečný. S celkovou plochou 51m² a kompletním vybavením včetně spotřebičů vám poskytne veškerý komfort, který si můžete přát. A co teprve ten výhled! Když se ráno probudíte a otevřete okno, budete mít před sebou nádherný pohled na řeku Svratku. To je opravdu k nezaplacení.

Židlochovice samotné jsou městečko. Nacházejí se v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji a jsou obklopeny překrásnou přírodou. Výhodná poloha na západním úpatí Výhonu, nejvyššího kopce Dyjsko-svrateckého úvalu, dává tomuto místu zvláštní kouzlo. A co teprve ta řeka Svratka, která protéká městem. Je to jako žít v harmonii s přírodou.

Ale Židlochovice nejsou jen o přírodě. Jsou to také lidé, kteří zde žijí. Přibližně 3 700 obyvatel tvoří komunitu plnou života a energie. Město nabízí veškerou potřebnou občanskou vybavenost, kterou si můžete přát. Školy, školky, obchody, restaurace, lékárna – vše je zde pro vás připraveno. A co je nejlepší, Židlochovice jsou jen 18 km jižně od Brna, takže máte všechny výhody velkoměsta na dosah ruky.

Takže pokud hledáte nový domov, tento pronájem bytu 2+1 v Židlochovicích je pro vás tou správnou volbou. Přijďte a zažijte tu neuvěřitelnou atmosféru, kterou toto místo nabízí. Přijďte a objevte krásu Židlochovic a okolní přírody.

Ev. číslo: 30846.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 2+1 51 m² Židlochovice

Červenec 26th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.