Pronájem bytu 2+1 46 m² Praha

Cena: 13 000 Kč, Nabízím byt v Dolních Počernicích. Pokud takový hledáte, mohla by Vás tato nabídka zajímat….

Rád bych Vám touto cestou nabídl pronájem bytové jednotky o výměře 50 m2 včetně sklepa a dispozici 2+1, ul. V pařezinách, Dolní Počernice. Dispozice bytu je ideální pro menší rodinu či dvě samostatné osoby či páry.

Bytová jednotka, v osobním vlastnictví, se nachází v 4NP panelového domu bez výtahem, celkem má dům 4NP. Byt po rekonstrukci ( jádro, kuchyně, podlahy, sklep ). Dům ve velmi dobrém stavu ( zateplen, nová fasáda ). Byt se skládá ze předsíně, koupelna, WC, dvou samostatných a neprůchozích pokojů a kuchyně, v suterénu domu sklep o velikosti cca 4 m2. Půdorys bytové jednotky na plánku u inzerátu. Všechny okna orientovány na jih. V bytě zůstane kuchyňská linka se sklokeramickou deskou, troubou a digestoří. Koupelna s vanou a umývadlem. Vytápění bytu ústřední centrální, na tělesech měřáky tepla, stejně tak ohřev teplé vody centrálně. Okna plastová. Na podlaze položena plovoucí podlaha, jen v koupelně a na WC dlažba. Možnost internetu.

Parkování před domem.

Dolní Počernice leží na silnici první třídy I/12 spojující Prahu s Kolínem, která městskou část rozděluje na dvě téměř shodné poloviny co do počtu obyvatel.

Územím taktéž prochází první železniční koridor, potažmo železniční trať Praha–Kolín, se zastávkou Praha-Dolní Počernice a je součástí systému Esko Praha. Železnice zajišťuje nejrychlejší spojení městské části s centrem Prahy a po dokončení Nového spojení umožňuje i jeho průjezd, stanice vlaku je od domu cca 10 minut chůze, autobusová stanice cca 3 minuty od domu.
V Dolních Počernicích najdete několik restaurací, sportovišť, stezky pro kola. V okolí domu plno zeleně a klid.

K nastěhování ihned.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 2+1 46 m² Praha

Duben 13th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.