Pronájem bytu 1+kk 70 m² Praha 9, Letňany

Cena: 14 000 Kč, Pronájem výjimečného 1+kk (45 m), terasa (25 m) a garážové stání v Praze 9 – Letňany, k dispozici ihned.

Byt se nachází v novostavbě z roku 2017. Celý prostor bytu, jeho zázemí i venkovní terasa jsou navrženy v jednoduché materiálové i barevné kombinaci, kde jsou dominantní bílé materiály doplněny dubovými truhlářskými prvky. Střed prostoru tvoří bílé vestavěné skříně. Okraj postele je tvarován pro sezení, což propojuje funkce ložnice a obývacího pokoje. Barový pult je zároveň jídelní stůl a vestavěnou skříň lze přeměnit v pracovní stůl. Kuchyňský kout je plně vybaven spotřebiči. Vše v unikátním designu. Předokenní žaluzie ovladatelné z mobilní aplikace jsou samozřejmostí.

Díky rekuperačnímu systému vzduchotechniky je zajištěno rovnoměrné větrání bytu a celý dům je energeticky úsporný (PENB – B). V okolí 100% občanská vybavenost – obchodní centrum Letňany, obchody Globus, Lidl, Tesco. V těsné blízkosti Lesopark Letňany, cyklostezka, dětská hřiště. Byt je velmi dobře dostupný – autobus (zastávka 4 min. chůzí), metro C Letňany, vlakové nádraží Čakovice. Poplatky ve výši 3200 Kč/měsíc.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 1+kk 70 m² Praha 9, Letňany

Září 1st, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.