Pronájem bytu 1+kk 37 m² Česká Lípa

Cena: 6 499 Kč, byt 1KK, 37m² v samém centru města České Lípy, určený k dlouhodobému pronájmu. V těsné vzdálenosti je perfektní občanská vybavenost, spousta obchodů, škola, školka, úřady, banky, náměstí a potraviny v OD ANDY téměř přímo přede dveřmi. Kompletní občanská vybavenost na dosah.

Byt prošel rozsáhlou a nákladnou rekonstrukcí a je v prvním patře, kam se dostanete po schodech zajímavou atypickou chodbou s klenutými stropy. Při vstupu uvidíte nadstandardně velikou vstupní chodbu, vzdušně napojenou na malou místnost s oknem, vedle přímo v hlavním pokoji s moderní kuchyňskou linkou a sklokeramickými kamny je lednice i mikrovlnná trouba. Linka oddělená příčkou. Pokoje jsou průchozí. Koupelna s vanou, která prošla zajímavou rekonstrukcí, leží napravo přímo u vstupních dveří. Drobné opravy budou provedeny před nastěhováním.

Dům je v dobrém stavu s novou střechou a je kompletně zateplený. Nábytek, lednice, mikrovlnná trouba i skříň může po domluvě v bytě zůstat a nebo nepotřebné si odveze majitel. Za domem je k dispozici nevyužitá společná ZAHRÁDKA k letnímu posezení, grilování nebo ranní kávě i snídaním. V podzemním podlaží je sklep pro uložení kol, kočárků a potřebného. Výhled z bytu přímo do zahrady. Byt je v klidné části domu na odvrácené straně než je hlavní ulice. Dobrý spánek je zaručen. Jen dva byty na patře. Obchod v přízemí. Jedná se úsporný a teplý středový byt. Parkování pro rezidenty za domem. Vzhledem k nedoloženému PENB byl byt v souladu s vyhláškou automaticky zařazen do energetické třídy G, ale je zateplený.

Stačí si už jen vymalovat podle svého vlastního vkusu a fantazie. Při oboustranné spokojenosti majitel s případnými úpravami pomůže a potřebné vymění.
Holé nájemné je 6499,-Kč a nájemné včetně služeb činí dohromady 9.999,-Kč. Elektřina s výhodnou fixovanou sazbou za staré ceny se platí majiteli. Kauce 14.999,-Kč a odměna RK 7490+DPH. Majitel nebude zvyšovat nájemné !!! Výhodné bydlení do budoucna. Doporučujeme Ev. číslo: 25202.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 1+kk 37 m² Česká Lípa

Květen 19th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.