Pronájem bytu 1+kk 32 m² Praha 5, Košíře

Cena: 12 500 Kč, Nabízíme k dlouhodobému pronájmu nový, plně zařízený byt 1+kk, 32,1 mv rezidenčním projektu AALTO Cibulka. Byt se nachází ve 3.NP novostavby, ulice Naskové, Praha 5 Košíře.
Moderní interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyňskou linkou se spotřebiči, jídelním stolem a postelí, koupelna se sprchou, WC, v chodbě je skříň, pračka a sušička. Součástí vybavení bytu jsou i závěsy.
Nájemci je k dispozici kontaktní osoba, která operativně řeší veškeré záležitosti spojené s nájmem (pravidelnou údržbu, havarijní zásahy, vyúčtování služeb, apod.Nájemci je tak zajištěno bezproblémové užívání bytu bez starostí a s kompletním servisem.

Rezidenční projekt stojí na samém okraji přírodního parku Košíře-Motol, v sousedství parků Vidoule a Cibulka. Pro další info volejte makléře.

Dobrá dostupnost do centra, na metro B Anděl trvá jízda busem 18 min., OC Nový Smíchov autem 9 min. Na nedaleké Plzeňské ulici je kompletní občanská vybavenost.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 1+kk 32 m² Praha 5, Košíře

Leden 28th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.