Pronájem bytu 1+kk 28 m² Praha 2, Nové Město

Cena: 17 500 Kč, Dlouhodobý pronájem plně zařízeného studia v blízkosti ulice Kateřinská, Praha 2 – Nové město. Pouze 2min. chůze od I.P. Pavlova, kde je metro (červená trasa C) a tramvaj. Byt se nachází ve 3. patře udržovaného domu s výtahem.
Studio má vestavěné patro na spaní s matrací, pod patrem na spaní je vybavená kuchyň (menší lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, dvou plotýnkový elektrický vařič, digestoř, nádobí) a samostatně koupelna se sprchovým koutem a WC. Pračka se nachází ve společné chodbě před bytem (sdílí ji celkem 4 nájemci bez příplatku).
Doporučujeme mladým pracovníkům a studentům např. 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti restaurace, obchody, domácí potřeby, banky, DM, TESCO, farmářské trhy na Tylově náměstí, drogérie, metro (červená trasa C) a tramvajová zastávka I.P. Pavlova (22, 6, 10, 16, 23, 4). Také v docházkové vzdálenosti na Václavské náměstí, Karlovo náměstí a náměstí Míru.
Měsíční nájem: 17.500 Kč + 3.000 Kč poplatky včetně elektřiny. Internet za příplatek u poskytovatele. Majitel požaduje jeden a půl měsíčního nájmu jako vratnou jistotu. Vhodné pro jednu osobu.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 1+kk 28 m² Praha 2, Nové Město

Září 20th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.