Pronájem bytu 1+kk 22 m² Brno

Cena: 8 900 Kč, Zprostředkujeme Vám pronájem kompletně zařízeného bytu bez kuchyňského koutu v blízkosti centra města Brno. Pronájem bytu může být i krátkodobý (i jen pár měsíců). Byt se nachází v 5. patře pětipodlažní budovy s výtahem a celková plocha bytu je 22 m2. Byt je kompletně vybaven – lůžko, noční stolek, šatní skříň, pracovní stůl, židle, televize, lednice. Uvedená částka je kompletní částka za nájemné včetně energií a připojení k internetu. Byt je ihned volný k předání. Parkování je možné před budovou nebo ve dvoře (za příplatek).

Ač není v bytě kuchyňský kout, v budově se nachází restaurace, kterou je možné využívat. Je možné také využívat společnou kuchyňku v budově.

Prohlídky jsou možné kdykoliv – i později večer, o víkendu, ve svátek. Při předání bytu je potřeba uhradit nájemné včetně služeb ve výši 8.900,- Kč, vratnou kauci ve výši 8.900,- Kč a provizi realitní kanceláře ve výši 7.300,- Kč + DPH 21%. V provizi realitní kanceláře jsou zahrnuty kompletní služby po celou dobu bydlení v bytě.

Pro bližší informace nás můžete kontaktovat kdykoliv (večer, víkend, svátek) na telefonním čísle 774091111 nebo na emailové adrese: michaela.cechova@realityjiznimorava.eu.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 1+kk 22 m² Brno

Leden 15th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.