Pronájem bytu 1+1 53 m² Praha

Cena: 21 000 Kč, Sterling reality vám zprostředkuje nově zrenovovaný, světlý loftový byt situovaný v přízemí domu s předzahrádkou 5,7 m² o celkové velikosti 53,40 m² plně zrekonstruovaného secesního domu se zachovanými původními architektonickými prvky s výtahem v klidné části Prahy 2 nedaleko Vltavy a výstavní síně Mánes. V domě je dostupné UPC, O2, T- mobile.
Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyňskou linkou(myčka, lednička, mrazák, sporák, mikrovlnka) a přístupem na zahrádku, koupelnou (sprcha) , oddělným WC a vstupní předsíní a oddělenou druhou místností, kde se nachází vestavěné patro. Měsíční zúčtovatelné poplatky činí 2500 Kč ( vodné, stočné, centrální vytápění , výtah, odvoz komunální ho odpadu, osvětlení společných prostor.), elektřina se převádí na nájemce je požadována jedna jistina. Minimální doba pronájmu je jeden rok. Byt není možné pronajímat krátkodobě turistům.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 1+1 53 m² Praha

Prosinec 8th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.