Pronájem bytu 1+1 50 m² Praha 2, Nové Město

Cena: 17 000 Kč, Nabízíme k pronájmu krásný, plně zařízený byt 1+1 s výhledem na Pražský hrad v ulici Na Bojisti, Praha 2 blízko metra I.P. Pavlova (červená trasa C) a také na Karlovo náměstí (metro žlutá trasa B) a náměstí Míru (metro zelená trasa A).

Jedná se o velký byt 1+1 (50 m2). Plně vybavená kuchyň (lednice s mrazákem, elektrické dvouplotýnky, digestoř, rychlovarná konvice, nádobí) pracovní stůl s lampou, kancelářská židle, šatní skříň, rozkládací pohovka, vestavěné patro na spaní s matrací (lze využít na spaní nebo vrchní část podkroví může sloužit jako úložný prostor), police na knihy, stoly, lampa, závěsy, pračka atd.

Byt se nachází pouhých 150 metrů od 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Kateřínské ulici, Praha 2 a 400 metrů od metra I.P. Pavlova.

Byt je vhodný pro studenty, splňuje všechny jejich potřeby ale taktéž pracující. Majitel preferuje roční pronájem s možností prodloužení.

Bydlení v blízkosti fakulty, v centru Prahy. V pěší dostupnosti na Karlovo náměstí, Náměstí Republiky a Václavské náměstí.

Měsíční nájem: 17.000 Kč + 3.500 Kč veškeré poplatky včetně energií. Internet za příplatek u poskytovatele.

Požadovaný

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 1+1 50 m² Praha 2, Nové Město

Prosinec 13th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.