Pronájem bytu 1+1 35 m² Břeclav

Cena: 9 500 Kč, Hledáte ihned k nastěhování menší byt přímo v centru a zároveň na klidném místě ve městě Břeclavi?

Už nemusíte, máme jej pro Vás.

Ve výhradním zastoupení majitelky Vám zprostředkujeme pronájem bytu se zděným jádrem o velikosti 1+1 (34,80 m2), lodžií o velikosti (3,30 m2) a sklepní kójí (1,20 m2).

Dispozice bytu: předsíň, šatna, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, prostorná kuchyně s přímým vstup na lodžii a pokoj.

Měsíční nájemné =9.500 Kč + zálohy na energie ve výši 3.600 Kč. Kauce =19.000 Kč. Provize pro Realitního zprostředkovatele =12.500 Kč. K převzetí klíčů od bytu je třeba částka 44.600 Kč

Zaujala Vás tato nabídka? Máte zájem pro prohlídku? Vám vyhovující termín prohlídky s kontakty na Vás (e-mail + tel. číslo) zasílejte na e-mail makléře, který Vás následně bude telefonicky kontaktovat.

Bytová jednotka se nachází ve 4.NP v bytovém domě s dvěma výtahy. Do domu je možný i bezbariérový přístup. Rovněž je zde možnost užívání společných prostor pro uskladnění kol. Bytový dům je po kompletní revitalizaci (zateplení, fasáda, stupačky, výtahy), dům má vlastní kotelnu.

V naprosté blízkosti bytového domu se nachází restaurace, obchod, škola, školka, autobusová zastávka a cyklostezka.

Parkování přímo před domem. Ihned k předání.

V případě více vážných zájemců bude nájemce vybrán na základě parametrů stanovených pronajímatelkou.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 1+1 35 m² Břeclav

Červenec 9th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.