Pronájem, byt 2+1, OV, 54 m² , zasklená lodžie, sklep, Praha 10 – Malešice, ul. Nad úžlabinou

Cena: 13 500 Kč, Hledáte komfortní bydlení, kde styl a praktičnost jsou opravdovou doménou bytu? Nechcete řešit zařizování nábytkem a prostě se rovnou nastěhovat? Nabízíme plně vybavený byt 2+1 se zasklenou lodžií, o velikosti 54 m2, v 4. nadzemním podlaží (3. patro) pětipodlažního domu v pražských Malešicích. Moderní nábytek, 3 x TV (v obývací místnosti, v ložnici i v kuchyni), plně vybavená kuchyňská linka, pračka v koupelně, vysokorychlostní internet v ceně … to vše jen vyzdvihuje výjimečnost tohoto bytu. K tomu skvělé místo v blízkosti parku, obchodů, restaurací, polikliniky a zastávky MHD Plaňanská (metro “A” Želivského 3 min. busem). Při podpisu nájemní smlouvy se skládá: vratná kauce 18.000,- Kč a první platba nájmu (vč. záloh a služeb) 18.000,- Kč. Odměna RK ve výši 18.000,- Kč při podpisu rezervační smlouvy. Zavolejte si pro další informace a domluvení termínu prohlídky.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N88408.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem, byt 2+1, OV, 54 m² , zasklená lodžie, sklep, Praha 10 – Malešice, ul. Nad úžlabinou

Únor 9th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.