Pronájem 4+kk/T/G, 189 m² + terasy 55 m² , výhled na Pražský hrad, VTower

Cena: 130 000 Kč, Nabízíme Vám na pronájem byt v unikátním projektu – mrakodrapu V TOWER, Prague, představující zcela novou úroveň luxusního bydlení. Jedná se o nejvyšší rezidenční budovu v Praze a tento byt je umístěn ve 20. nadzemním podlaží (z celkových 30 pater). Perfektně dispozičně řešený byt 4kk s panoramatickými výhledy na Prahu ze všech místností, zejména na Pražský hrad, Vyšehrad, Vltavu a Vinohrady. Výměra bytu činí 189 m2 + terasa podél celého obvodu bytu s celkovou plochou 55 m2.
Byt se skládá ze 3 samostatných oddělených ložnic, prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem, 3 koupelen (vana a sprcha, bidet, wc) a další samostatné toalety, terasy, komfortní šatny, technické komory a vstupní haly. Hlavní ložnice má svou koupelnu (vana, sprcha a wc) a šatnu. Druhé dvě ložnice mají také každá koupelnu (sprcha, wc, bidet). Interiér bytu je částečně zařízen nábytkem designových značek (sedačka, konferenční stolek, jídelní stůl a židle, manželská postel, aj.). Byt rovněž nabízí dostatek úložných prostor a je kompletně vybaven vestavěnými skříněmi, kuchyňskou linkou se spotřebiči, pračkou a sušičkou. Dřevěné podlahy v obývacím pokoji s kuchyní a na chodbách, v ložnicích koberce, koupelny z carrarského mramoru a travertinu, automatické žaluzie na oknech. K bytu náleží 2 podzemní garážová stání a sklepní kóje (9,8 m2). K dispozici ihned. Kauce požadována.
V přízemí domu je umístěna recepce nabízející služby concierge a zajišťující Vaše maximální bezpečí i pohodlí. Ve třetím nadzemním podlaží se nachází klubové patro nabízející privátní bazén, vířivku, saunu, parní saunu, fitness a další prostory určené pro relaxaci, obchodní schůzky i Vaše děti. V domě navíc naleznete privátní kino, golfový trenažer, rychlonabíjecí stanice pro elektromobily, místnost na mytí kol i domácích mazlíčků.
V TOWER, Prague je domov se službami pro ty nejnáročnější klienty.
Měsíční poplatky činí 18.000,- Kč + elektřina cca 4.000,- Kč
The apartment consists of 3 bedrooms, a spacious living room with a kitchenette, 3 bathrooms (bath, shower, toilet, bidet) and another separate toilet, terrace (55 m2), technical chamber, cloakroom and entrance hall. Master bedroom has its own bathroom (bath tube, shower, toilet) and cloakroom. The apartment also offers plenty of storage space and is equipped with built-in wardrobes, dressing room, fully equipped kitchen with appliances, washing machine and dryer, 2 underground garages and a cellar (9,8 sqm). The interior of the flat is fully furnished. Wooden floors in the living room and corridors, carpeted bedrooms, marble bathrooms.
Concierge desk, private pool, whirlpool, sauna, steam sauna, fitness and other spaces for relaxation, business meetings and your children. In addition, you will find a private cinema, a golf simulator, a fast-charging station for electromobiles, a bicycle and pet room.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N85898.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem 4+kk/T/G, 189 m² + terasy 55 m² , výhled na Pražský hrad, VTower

Červenec 31st, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.