Prodej zemědělského prostoru 185 m² Zlámanec

Cena: 4 800 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje PRODEJ CHALUPY/ZEMĚDĚLSKÉ USEDLOSTI na Zlámaneckých pasekách.

Dovolte nám Vám nabídnout unikátní nemovitost, které se na realitním trhu neobjevují tak často. Jedná se o chalupu nebo spíše zemědělskou usedlost s velkými pozemky v okolí domu.
Jedinečnost této nemovitosti spočívá zejména v místě, kde se nachází … jedná se o polosamotu asi 1 km od obce Zlámanec, na tzv. Zlámaneckých pasekách. Usedlost je z jedné strany obklopena smíšeným lesem, kterým teče malý potok, z další strany vzrostlými ovocnými stromy na vlastním pozemku a další je obklopen rozsáhlými loukami. Toto místo si získá každého návštěvníka svým geniem loci.

Samostatně stojící budova má celkovou zastavěnou plochu 125 m² (celková užitná je cca 185 m²). Má k dispozici kuchyni, obývací pokoj, ložnici a WC. V každé místnosti se nachází kachlové kamna, kterými se zajišťuje vytápění obytných prostor. Celkový stav domu je zachovalý převážně v původním stavu, s několika úpravami, které zajišťují jeho funkčnost. Celý dům má autentickou atmosféru a přenese Vás do začátku minulého století a života hospodářů na Slovácku. V podkroví se dále nachází dvě větší místnosti, které mohou sloužit pro rozšíření dalších obytných místností. Dům disponuje i několika hospodářskými prostory. Nad domem se nachází částečně podsklepená dřevěná stodola (65 m²). Vedle domu na nacházejí pozemky se vzrostlými ovocnými stromy a nad nimi velká louka vhodná např. jako pastva. Celková plocha pozemků je cca 18.700 m².

Tato usedlost je velmi vhodná na rekreaci nebo lze dům klidně přestavět i na trvalé bydlení. Díky větším pozemkům není problém uvažovat i o malé biofarmě či chovu skotu nebo koní. Jak se bude tato usedlost v budoucnu využívat necháme již jen na Vaší fantazii.

Srdečně Vás zvu na osobní prohlídku a věřím, že si toto místo zamilujete stejně jako jeho současní majitelé, kteří se s ním loučí opravdu velmi těžce. Ev. číslo: 643736.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej zemědělského prostoru 185 m² Zlámanec

Říjen 20th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.