Prodej zemědělské usedlosti 307 m² Bílá

Cena: 10 500 000 Kč, Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízím prodej prostorné zemědělské usedlosti která se nachází v obci Bílá, část obce Petrašovice. Usedlost se skládá z obytné části, velké stodoly o ploše 212 m² s možností parkování zemědělských strojů, chlévů, menší hospodářské budovy o celkové ploše 94 m² v které se nacházejí dvě garáže a seník a velkého množství přilehlých pozemků. Stavby stojí na stavebním pozemku o výměře 1 270 m², z toho je celková zastavěná plocha pozemku 550 m².
V přední části domu se nyní nacházejí dva byty které lze po menší rekonstrukci ihned užívat, celkově je však dům určen k celkové rekonstrukci. Střešní krytina nad přední obytnou částí je již nová. V přízemí domu se nachází byt 3+1 o ploše 112 m² o dispozičním řešení: tři obytné místnosti, kuchyně, koupelna, WC, komora a chodba z které vedou schody do 1.NP. kde je z chodby vstup do další obytné místností a kuchyně (celkem 65 m²), WC a koupelny a vstup na pavlač z které se vchází do dalších tří místností o celkové ploše 95 m², které jsou určeny ke kompletní rekonstrukci. Vytápění domu je řešeno kotlem na tuhá paliva, odpad je sveden do septiku, voda je přivedena z obecního vodovodu, k užívání je také studna.
S domem sousedí pozemek o výměře 1 936 m², kde je povolena výstavba rodinného domu. Společně s těmito nemovitostmi se prodávají přilehlé pozemky které jsou na KÚ vedeny jako zahrady o celkové výměře 2 280 m². Na těchto pozemcích jsou ovocné, jehličnaté a listnaté stromy. V případě zájmu je možno dokoupit i další pozemky v blízkosti domu (orná půda, louky a lesy).
Obec Petrašovice se nachází v krásné přírodě s výhledem na Ještěd. Dopravní spojení autobusem, vlakové nádraží společně s veškerou občanskou vybaveností se nachází v 5 km vzdálených Hodkovicích nad Mohelkou. Nájez na dálnici D10 se nachází 5 km od domu. Ev. číslo: 645052.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej zemědělské usedlosti 307 m² Bílá

Říjen 11th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.