Prodej zemědělské usedlosti, 230 m²

Cena: 5 490 000 Kč, Prodej venkovského stavení s pozemkem 5.400 m2 a velkým potenciálem
Hledáte dům nebo spíše menší statek na vesnici, ale přitom chcete mít město na dosah ruky? Dům s velkým pozemkem, velkou garáží a stodolou, kde budete moci ustájit třeba koně nebo pořádat svatby? Tak potom právě pro vás máme tuto nemovitost v obci Dolní Sukolom, kde se vašim nápadům klást meze rozhodně nebudou.
Samotný dvoupodlažní dům prošel již částečnou rekonstrukcí. Byla zde udělána kompletně nová střecha včetně krovu a jako krytina přišla pálená taška s glazurou, plastová okna, rozvody topení v mědi a deskové radiátory, rozvody vody a odpady. O topení se zde stará kotel na tuhá paliva, který je v kotelně hned vedle domu. V obývacím pokoji jsou potom další samostatná krbová kamna. Ohřev vody je řešen kombinovaným bojlerem. Voda je z vlastní kopané studny, ale na pozemku je přivedena i městská voda a není tedy problém se napojit. Odpady jsou svedeny do veřejné kanalizace. Plyn je také na hranici pozemku a je tedy možnost přivedení do domu.
V 1.NP je nyní obyvatelná část domu o dispozici 4+KK, ale v 2.NP jsou k dispozici další 3 pokoje, které čekají na rekonstrukci. K domu dále naleží kotelna, dílna, garáž a obrovská stodola, která vám poskytne spoustu možností využití, záleží jen na vaší fantazii.
Celková plocha pozemku je krásných 5.400m2
Podlahová plocha domu 1.NP 130 m2, 2.NP 103 m2
Máte zájem o více informací a osobní prohlídku? Ozvěte se a přijďte se přesvědčit, zda tato nabídka není to pravé ořechové právě pro vás.
Dům bude připraven k předání nejpozději ke konci 11/22
Financování nákupu této atraktivní nemovitosti vám rádi pomůžeme zařídit. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N98097.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej zemědělské usedlosti, 230 m²

Prosinec 31st, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.