Prodej zemědělské usedlosti 210 m² Fryčovice

Cena: 6 121 000 Kč, Nabízíme k prodeji zemědělskou usedlost, se zastavěnou plochou 256 m2, na pozemku o velikosti 2534 m2, na kterém se mimo samotné usedlosti nacházejí další stavby, jako jsou garáže na zemědělskou techniku, chlívy, stáje, apod. Dům má i velký půdní prostor, který lze proměnit na další obytné místnosti.

Samotný dům je z konce 19 století, kdy postupem času byla vybudována přístavba stodoly v roce 1920, v roce 1980 rozšířena a v 90 letech rozšířena opětovně. Dům je napojen na elektřinu, vodu a kanalizace je řešena septikem, s možností dopojení na obecní kanalizaci. V domě se původně vytápělo kotlem na tuhá paliva, který byl doplněn plynovým kotlem, který v současnosti zajišťuje vytápění i ohřev vody. V roce 1970 byla provedena rozsáhlá úprava obydlí. Později vyměněna střecha za hliníkovou a v roce 2005 vyměněny okna. Celkově je stavba připravena k bydlení a postupné rekonstrukci, nebo Vám můžeme pomoci z rozsáhlou rekonstrukcí tak, jak je uvedena na přiložených vizualizacích. Nespornou výhodou je přivedený optický kabel CETIN k připojení internetu.

Jedná se o pěkné bydlení, které nabízí hodně možností využití, jak k chovu dobytka, nebo ustájení koní, apod. Celý pozemek je rovinatý a jedná se o klidné místo s dobrou dostupností linkových spojů, či blízké obce Brušperk.

S financováním Vám rádi pomůžou a poradí naší kolegové. Doporučuji rezervovat si termín prohlídky.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej zemědělské usedlosti 210 m² Fryčovice

Srpen 11th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.