Prodej zemědělské usedlosti 160 m² Humpolec

Cena: 0 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují koupi zemědělské usedlosti na Vysočině z roku 1996, která se nachází v části obce Brunka u Humpolce.

Dispoziční členění: 4+KK 1.NP – veranda, chodba, WC, sprchový kout, kuchyňka, chodba, pokoj č. I., pokoj č. II., chodba, WC, koupelna s vanou, ložnice, obývací pokoj s kuchyní, komora, kotelna kde se nachází kotel na tuhé paliva, dále možnost využití i elektrokotle.

2.NP – schodiště do podkroví, které lze přestavět na obytnou část (výměra 185 m²).

Z inženýrských sítí je do domu zavedena elektřina, obecní vodovod, čistička odpadních vod, zemní plyn cca 3 m od hranice pozemku. K domu náleží kolna s částečně oplocenou zahradou. Celková plocha pozemku je 985 m², z toho zastavěná plocha je 203 m² a zahrada o výměře 782 m². Nemovitost prošla v roce 2016 rekonstrukcí (kuchyň s obývacím pokojem, ložnice, koupelna, WC, plechová střecha (hliník), tepelná izolace stropu Knauf 10×10 cm a ČOV).

Veškerá občanská vybavenost ve městě Humpolec, autobusová zastávka, usedlost je vzdálena od nájezdu D1 cca 10 minut. V případě zájmu o prohlídku, kontaktujte makléře společnosti. Ev. číslo: 23376.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej zemědělské usedlosti 160 m² Humpolec

Březen 13th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.