Prodej zemědělské usedlosti, 1 300 m²

Cena: 6 351 000 Kč, Nabízíme ke koupi usedlost v centru města Javorník na úpatí Rychlebských hor. Nemovitost jako taková nabízí prostor pro rodinné bydlení, možnosti ubytování, sídla společnosti či výroby. Prodává se primárně jako celek, ale je možné oddělení jednotlivých částí.
Příjezdová cesta na dvůr je zpevněná asfaltová, podél které jsou zahrady (1000m2) užívané současnými nájemníky. Na společném dvoře jsou celkem tři zděné objekty v původním udržovaném stavu.
První obytným dům (zastavěná plocha 405m2) se třemi byty, nevyužitým velkým půdním prostorem a garáží, vytápěný plynovým ústředním vytápěním.
Druhý objekt (zastavěná plocha 285m2) je užíván jako garáže a skladovací prostor. Otevřené půdní prostory nabízí možnost užití pro bydlení.
Třetí ze staveb (zastavěná plocha 330m2) je veliká otevřená stodola užívaná jako skladovací prostor s dílnou a garáží, za kterou se nachází zahrada (570m2) s ovocnými stromy a je rovněž řešitelná i pro bydlení.
V případě dotazů neváhejte kontaktovat makléře, který doporučuje prohlídku.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N93329.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej zemědělské usedlosti, 1 300 m²

Září 10th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.