Prodej zděné rekr. chaty s oplocenou zahradou o celkové výměře 323 m² , Slaný-Otruby, okr. Kladno.

Cena: 650 000 Kč, V zastoupení majitele nabízíme prodej velmi pěkné zděné chaty, 25 m2 s udržovanou zahradou s celkovou výměrou 323 m2 v Zahradní osadě U Brodku, Slaný, Otruby, okr. Kladno. Chata je v osobním vlastnictví, celý pozemek je oplocen a je zde zavedena elektřina a sezónní vodovod. V přízemí je obývací pokoj, ze kterého vede žebřík do podkroví, které slouží ke spaní ale není pochozí. K obývacímu pokoji byla přistavěna kuchyň s kuchyňskou linkou. Celá chata je podsklepená. Zatím je využíváno chemické WC. Prostor k dobudování koupelny je k dispozici. Další místnost lze využít jako dílnu nebo sklad. Parkování je možné i před pozemkem. Chata leží v klidné části zahrádkářské kolonie, kde je přístup zajištěn bránou a přístupová cesta je ve společném vlastnictví majitelů. Doporučuji prohlídku a pro více informací kontaktujte přímo makléře.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N78694.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej zděné rekr. chaty s oplocenou zahradou o celkové výměře 323 m² , Slaný-Otruby, okr. Kladno.

Květen 30th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.