Prodej zahrady 690 m² Praha 3

Cena: 1 200 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej a převod užívacího právo na zahradu 690 m² s obytnou chatkou. Chatka s obytnou místností 16m², sprchovým koutem, splachovacím WC, funkční elektřinou promění váš pobyt na oázu klidu a pohody.

Pozemek je v zahrádkářské kolonii Na Balkáně. Nájemní smlouva k užívání je uzavřena až do roku 2050. Pozemek lze vnímat jako dvě odlišné zóny, kdy ta užitková (okolí chaty) je spíše oddychová. Zatím co druhá polovina je přizpůsobena ve svažitém terénu terasami k zahradnické činnosti nebo i odpočinku. V horní části je umístěn funkční skleník, voda je k dispozici pouze sezóně.

Ovocná část zahrady je aktuálně zarostlá plevelem. Vstup na oplocený pozemek je z ,,horní uličky”, ale i ze centrální cesty. Vjezd automobilem není úplně možný až k pozemku, parkuje se v přilehlé slepé ulici. Fotodokumentace bude rozšířena.

Proč uvažovat o této investici ? Rádi zahradničíte, grilujete nebo jen chcete mít možnost vyčistit si hlavu? Hledáte klidné prostředí s možností oddychu a bezpečí pro vaši rodinu vzdálené MHD 20 minut z centra Prahy? To všechno a mnoho jiných podob má vaše nová zahrádka Na Balkáně.

Těším se na setkání či vaše případné otázky. Ev. číslo: 633955.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej zahrady 690 m² Praha 3

Duben 9th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.