Prodej zahrady 500 m² Košťany

Cena: 650 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej čtyř zahrádek v osobním vlastnictví nacházejících se v zahrádkářské kolonii v Košťanech. Vedeno na KU – způsob využití: manipulační plocha, druh pozemku: ostatní plocha.
Jedna zahrádka cca 500 m². V Katastru nemovitostí ještě není viditelné rozdělení, celkový a přesný rozměr upřesníme po zápisu.
Na jednu z prvních zahrádek je na pozemek přivedena elektrická přípojka včetně užitkové vody. Na ní stojí zchátralá chata, která je k likvidaci.
Ostatní zahrádky jsou bez přípojky. Dvě elektroměrové skříně stojí opodál. Lze využít k rozvodu na ostatní zahrádky, pozemky.

Všechny zahrádky nejsou udržované, tudíž je na pozemcích vzrostlá tráva, stromy a nálety.
Příjezdová cesta je z obou stran zahrádek.
Z jedné přijíždějí chataři po vyjeté polní cestě. Z druhé vede travnatá cestička, která končí u poslední zahrádky s chatkou.

Doporučuji společnou osobní prohlídku, která je možná i o víkendu. Možnost si zakoupit 2 zahrádky vedle sebe a tím si zvětšit pozemek.
Parcela nemá evidované BPEJ. Nejsou evidována žádná omezení. Nejsou evidována žádné způsoby ochrany.

Pro další informace mě neváhejte kontaktovat. Z financováním Vám rádi pomůžeme.
Vaše makléřka pro lokalitu Ústecký kraj.

Cena zahrádky s elektrickou přípojkou a vodou 860 000 Kč.
Cena zahrádky bez přípojky a vody 650 000 Kč.
Cena uvedena za jednu zahrádku. Ev. číslo: 640491.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej zahrady 500 m² Košťany

Září 5th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.