Prodej zahrady 446 m² Jeseník

Cena: 790 000 Kč, Hledáte tiché a slunné místo spojené s přírodou k odpočinku nebo rekreaci s opravdu skvělým výhledem do okolí? Pokud ano, čtete ten správný inzerát. Jedno takové krásné místo pro vás máme a to několik málo minut od centra města Jeseník.

Realitní kancelář Jesenická realitní nabízí k prodeji zahradu ve městě Jeseník.

Zahrada má celkovou plochu 446 m2 a v územním plánu leží v lokalitě RZ – Plochy rekreace, kde je hlavním využití rekreace se zahradnickou činností.- Zahrádkářské osady a soustředění zahrádkářských chat, zahradní sklady s využitím pro zahrádkaření – zahrady – bazény.

Podmínky prostorového uspořádání: Zahrady musí zaujímat alespoň 60% výměry celé plochy – Respektovat vzrostlou zeleň. Procento zastavěnosti max. 20%

Na pozemku stojí rekreační chata o celkové ploše s přízemím 16 m2 s terasou a krásným výhledem na okolní krajinu. Chata je podsklepená a podkroví slouží jako prostor k přespání 4 lidí. Technický stav chaty je velmi dobrý. Chata je napojena na vodní řád města Jeseník a el. vedení.

Pozemek je oplocený a zabezpečený proti cizímu vniknutí. Na pozemku rostou ovocné stromy, keře a okrasné květiny, které vás určitě moc potěší.

Lokalita pozemku je pro milovníky zahradničení a hlavně turistiky na velice skvělém místě nedaleko od místního lesa a vyhlídky Čertovy kameny. Kousek od zahrady je i místní vyhlášena rozhledna Zlatý chlum.

Pokud vás táhle nemovitost zajímá, určitě si domluvte osobní prohlídku. Cena je uvedena k jednání a jsme naklonění se o ceně opravdu pobavit a věříme, že se určitě na ceně spolu domluvíme. Přijeďte se podívat, a cenu navrhněte, budeme se těšit na vaší návštěvu.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej zahrady 446 m² Jeseník

Květen 4th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.