Prodej zahrady 406 m² Jeseník

Cena: 790 000 Kč, Ralitní kancelář Jesenická realitní v zastoupení majitele nabízí k prodeji zahradu ve městě Jeseník. Slunná zahrada v osobním vlastnictví s útulnou zahradní chatou na jednom z nejkrásnějších míst v Jeseníku. Celková plocha zahrady je 406 m2 Naprostý klid, soukromí a nádherné výhledy na hory. Pohodlná příjezdová cesta až přímo k zahradě. Součástí chaty je prostorná pergola a venkovní krb. Chata je vybavena k celoročnímu užívání. Elektřina, kamna. Podkroví nabízí prostor k přespání. Na zahrádě je prostorný skleník, skalka, velmi plodící keře meruzalky. Na zahrádku je zavedena užitková voda.

Pokud vás táhle nemovitost zajímá, určitě si domluvte osobní prohlídku. Cena je uvedená k jednání 790 000 Kč a jsme naklonění se o ceně opravdu pobavit a věříme, že se určitě na ceně spolu domluvíme. Přijeďte se podívat, a cenu navrhněte, budeme se těšit na vaší návštěvu.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej zahrady 406 m² Jeseník

Květen 30th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.