Prodej zahrady 400 m² Liberec

Cena: 1 090 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují Prodej pozemků určených k rekreaci.
Zahájení prodeje rekreačních pozemků s výměrou cca 400 m² určených k rekreačnímu užití, dle vlastního uvážení k vybudování obytné chatky.
Unikátní umístění pozemku s výhledem na Kostel Panny Marie U Obrázku v Liberci – část Ruprechtice, ul. U Obrázku. Skvělá adresa s panoramatickým výhledem do krajiny. Výborná dostupnost krajského města, do Jizerských hor nebo na Ještěd a okolí. Možnosti využití regionu jsou nepřeberné.
Na každý pozemek zavedeny tyto sítě – elektřina, pitná voda s vlastní studny ( vrt cca 34 m ), dešťová kanalizace, odpady splaškové případně řešeny majiteli do chemického WC. Ke každému pozemku vlastní parkovací stání v ceně a velkokapacitní nádrž na dešťovou vodu. Velikosti sloučených pozemků cca 400 m², které jsou s krásným výhledem na Jizerské hory a v jedné rovině, nebo menší samostatné dle geometrického plánu cca 200 m². Ceny jednotlivých pozemků 590.000 Kč nebo dvou sloučených cca 400 m² za 1.090.000 Kč . Konečná cena zahrnuje dokončení a zarovnání pozemku, zavedení inženýrských sítí, vjezdová elektrická brána, přístupová cesta ke všem pozemkům. Zastavitelnost pozemku cca 10% zahradní chatkou do 25 m² a 4,5 m výšky ke hřebeni.
Těsně před dokončením souhlasu s dělením pozemků.

Neváhejte si vybrat ideální místo k odpočinku a relaxaci již nyní.
Aktuálně k dispozici 18 zahrádek.

Pro více informací kontaktujte makléře Reality11 Liberecko. Ev. číslo: 23399.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej zahrady 400 m² Liberec

Říjen 14th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.