Prodej zahrady 341 m² Dobříň

Cena: 990 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možný prodej zahrady v Dobříni. Tento objekt je nedaleko řeky LABE – zhruba 100 m a je velmi vyhledávaný k rybaření, prakticky jsou zde převážně právě rybáři. Pozemek je velký více jak 300m² a jsou na něm umístěny 2 malé karavany. Jeden slouží jako ložnice a druhý jako kuchyně. Ideální pro tři osoby, tolik je zde lůžek, avšak pozemek je dostatečně velký na postavení stanů. Karavany jsou zabudované do dřevěné konstrukce, kde je i solární sprcha a navíc možnost posezení, aniž by na Vás pršelo. K dispozici je samozřejmě i suchý záchod. Karavany jsou umístěny ve středu prodávaného pozemku, před i za ním jsou menší zahrádky. Celý pozemek je oplocený. Vařit a topit lze na plynovou bombu, je zde studna a elektřina solární, elektrické přípojky na 12v. Je zde i dost úložných prostorů na rybářskou výbavu.
Tuto nemovitost můžete využit jako rybář sám pro sebe, případně využít rezervační systém, který je součástí prodeje a využít ho pro následný zisk z pronajímání.
V případě zájmu o prohlídku kontaktujte makléřku nemovitosti. Ev. číslo: 643688.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej zahrady 341 m² Dobříň

Červenec 23rd, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.