Prodej zahrady, 326 m², Moravský Beroun

Cena: 350 000 Kč, Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme zahradu o výměře 326m² v osobním vlastnictví, vedeného v katastru jako zahrada. Pozemek je oplocen dřevěným plotem, z přední části drátěným plotem s uzamykatelnou brankou. Na pozemku se nacházejí již vzrostlé stromy, jabloně. Je zde taky vybudovaný skleník na pěstování zeleniny. Po loňských bouřkách s kroupami vrchní část skleníku je poškozena, nutná oprava. Na pozemku se nachází i nepodsklepená zahradní chatka s pergolou a kůlničkou na nářadí.
U chatky jsou 2 nádrže na dešťovou vodu. Pozemek je umístěn v klidné vesnické lokalitě vzdálené zhruba 18 minut jízdy autem od města Šternberk, které nabízí kompletní občanskou vybavenost (školy, školky, střední škola, pošta, lékař, obchody, restaurace, koupaliště, sportoviště). Sama obec Moravský Beroun se může pyšnit řadou kulturních památek a také tím, že je turistickým centrem Nízkého Jeseníku (je zde široká možnost pěší turistiky). Pro podrobnější informace kontaktujte makléře nabídky.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej zahrady, 326 m², Moravský Beroun

Srpen 18th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.