Prodej výrobního prostoru 759 m² Černý Důl

Cena: 4 999 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej víceúčelové nemovitosti ke komerčnímu využití v obci Čistá v Krkonoších.
Zděný objekt o výměře 724 m² se nachází v části komerční zástavby. Součástí prodeje je i čerpací stanice a přístavek o výměře 35 m². V objektu se nachází zázemí pro firmu, prostory pro garážová stání vozidel, skladovací prostory a v 1.NP další prostory s možností přestavby na kanceláře / byty. Možnost parkování velkých automobilů (tahačů a kamionů) velkými garážovými vraty viz foto, dále pak možnost využití na servis a opravu vozidel, na skladové prostory, prostory dílny, výroby, zemědělství atd. Proběhla zde rekonstrukce střešní krytiny, nicméně objekt je určen k rekonstrukci. Nemovitost je napojen na elektřinu (230, 380 V), obecní vodovod a kanalizaci.
Zajímavá nabídka pro developery, kteří by změnou územního plánu, mohli komerční objekt přestavět na bytový dům, jelikož nedaleko se nachází vyhlášené lyžařské areály Černý Důl, Jánské Lázně nebo Pec pod Sněžkou a tudíž se nabídka stává zajímavou investiční příležitostí.
V obci je základní občanská vybavenost, v blízkosti potraviny, základní a mateřská škola, pošta, autobusová zastávka atd. PENB nemovitosti nebyl prodávajícím předložen, proto v souladu se zákonem uvádíme třídu G. V případě zájmu Vám zdarma zajistíme nabídku financování hypotečním úvěrem za nejvýhodnějších podmínek na trhu. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat pro více informací, sjednání osobní schůzky a prohlídky nemovitosti. Ev. číslo: 634594.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej výrobního prostoru 759 m² Černý Důl

Květen 21st, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.