Prodej výrobního prostoru 2640 m² Podlesí

Cena: 7 990 000 Kč, prodej zajímavé investiční příležitosti. Na pozemku o celkové ploše 2.640 m² se nachází větší budova-hala, která se v současnosti využívá jako skladové prostory s kanceláří včetně sociálního zázemí, celková zastavěná plocha je 538 m². Budova o 2 podlažích je podsklepena, stav k rekonstrukci. Uvnitř je vybudován nákladní výtah, venku je také nakládací rampa. Pozemek je z velké části zpevněn betonovými panely. Inženýrské sítě: el. energie 220V / 360 V, vodovod. Odpady jsou řešeny jímkou.
Tato příležitost nabízí mnoho variant jak podnikatelského využití (např. přestavění na dům pro seniory, ubytovací zařízení, penzion, hotel … nebo jako skladovací prostory s podnikatelskou či výrobní činností nerušící okolí), tak zároveň Územní plán obce umožňuje v této lokalitě také možnost přestavby/výstavby na rodinné bydlení, příp. možnost rozdělení pozemku atd. Lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zajistíme. Pro více informací kontaktujte prosím makléřku. Prohlídky je možno domluvit i o víkendu. Ev. číslo: 30499.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej výrobního prostoru 2640 m² Podlesí

Prosinec 1st, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.