Prodej výrobního prostoru 1500 m² Černuc

Cena: 24 480 000 Kč, Dovoluji si vám nabídnou výrobní areál se skladem a kancelářemi o celkové výměře budovy 1500 m2 a areálu 13 500 m2.

Areál se nachází v obci Bratkovice u Velvar, nedaleko města Slaný či Velvar.

Výměra pozemku, na kterém stojí výrobní a skladovací budova je 13 500 m2. Budova je dvoupatrová.
V přízemí v současné době slouží část budovy jako sklad výrobků a v druhé části je výrobní linka. Do areálu lze vjet i kamionem, přímo do skladu vedou velké vjezdové dveře na zásobování. V přízemí je rovněž samostatná část s WC a sprchami.

V prvním patře se nachází kanceláře se zázemím, konkrétně 2x WC, kuchyně, 4 x kancelář (cca až pro 4 osoby každá), dále jedna velká místnost, kterou lze využít také jako větší kancelář či tzv. “open space”, případně zasedací či školící místnost. Dále z každé strany dva velké půdní prostory, které lze využít jako sklad.

Byl vypracován projekt na rekonstrukci areál + výstavbu další haly, která by byla propojena se současnou stavbou a sloužila by jako skladovací hala. Tento projekt již směřuje k získání udělení stavebního povolení. V současné chvíli chybí pouze pár povolení a následně by bylo stavební povolení schváleno.

Celý areál je oplocený, příjezd po asfaltové silnici.

Energetická náročnost budovy C.

Obec Bratkovice se nachází 10 km od Slaného a 5 km od Velvar.

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, se kterým vám rádi pomůžeme a zajistíme za nejlepších podmínek na trhu.

Vřele doporučuji prohlídku. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej výrobního prostoru 1500 m² Černuc

Prosinec 9th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.