Prodej výrobního prostoru 1250 m² Malý Bor

Cena: 15 990 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují prodej zajímavých komerčních prostor vhodných k podnikání. Objekt se nachází v obci Hliněný Újezd, který je vzdálen pohých 6 km od Horaždovic a 15 km od Sušice.

Tyto prostory jsou nyní využívány k lehké výrobě. Dříve byly tyto prostory využívány jako truhlárna a původně objekt sloužil jako zemědělská budova a sklady.

Prostory lze využít např. pro farmu, truhlářskou dílnu, výrobu, autoopravnu, autodopravu, sklad zboží – stavebnictví, různé dílny a další.

Celková plocha pozemku činí 9.830 m² z toho zastavěná plocha činí cca. 1.250 m².

Prostory jsou rozděleny takto:

Budova bez čísla popisného na parcele 46/1 byla využívána jako sklad materiálu a je napojena na el. síť a na vodovodní řad.

Budova s číslem popisným 39 na parcele 46/2 která dříve sloužila jako zemědělská budova, byla upravena a nyní je využívána pro lehkou výrobu. Přízemní hala se sedlovou střechou je rozdělená na výrobní a skladovací prostory, kotelnu, šatnu a hygienické zázemí pro zaměstnance. Tato část haly je zděná a je vytápěná elektrickým kotlem, nebo kotlem na tuhá paliva, je do ní přivedena el. síť, voda z řadu a je napojena na obecní dešťovou kanalizaci. Splašková voda je svedena do jímky. Ohřev teplé vody zajišťuje elektrický bojler.
Ve střední části haly je k využití i druhé nadzemní podlaží, které je přístupné po venkovním betonovém schodišti a je členěno na kancelář, sklad, kuchyňku a WC s koupelnou.
Na halu dále navazuje přístřešek, který byl dříve otevřený a stávající majitelé jej uzavřeli plechovými stěnami a slouží ke skladování.

Objekt je přístupný i pro nákladní pro nákladní auta a celý prostor je oplocen.

V případě zájmu o prohlídku nebo více informací prosím volejte makléři. Ev. číslo: 23351.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej výrobního prostoru 1250 m² Malý Bor

Říjen 1st, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.