Prodej výrobního objektu, 795 m², Nasavrky

Cena: 8 500 000 Kč, Dobrý den,
nabízím Vám k prodeji objekt bývalé školy cca z r. 1890, který sloužil jako krejčovská dílna a sklad s kancelářskými prostory v podkroví na adrese Náměstí 31, Nasavrky.
Objekt je nyní vyklizený. Využití – drobná výroba, kanceláře, e-shop, prodej potravin, ubytování, byty
Využití dle územního plánu: výroba a skladování – drobná a řemeslná výroba
V přízemí a v prvním patře se nachází dílny, sklady, šatný a sociální zázemí. V horním patře se nachází kanceláře, 2 pokoje s koupelnou a apartmán majitele.
Objekt je částečně podsklepen o dvou nadzemních podlažích plus podkroví s lodžií. V každém patře je hygienické zařízení. Podkroví je vybaveno kuchyňskou linkou a rovněž hyg. zázemím. Provozní objekt je tradiční zděné konstrukce s dřevěnými stropy a cihel. klenbami, střecha s vázaným krovem a bet. taškovou krytinou, centrální schodiště. Vytápění a přípravu TUV v podkroví zajišťuje plyn. kotel, spodní stavba je vytápěna pomocí lokálních topidel WAF.
Stavba je vdobrém a udržovaném stavebně-technickém stavu. Vroce 2008 byla provedena kompletní rekonstrukce střešní konstrukce a byla provedena nadstand. půdní vestavba kancelářských prostor. Podkrovní prostory jsou nové včetně veškerých rozvodů a instalací, ÚT, nové SDK podhledy, plovoucí podlahy, obložkové zárubně s dveřmi, deskové radiátory. Dále byla částečně opravena fasáda domu a modernizace hyg. zařízení spodní stavby. V roce 2010 byla vyměněna původní okna za plastová. Spodní stavba je udržována v převážně původním stavu odpovídajícímu účelu užívání.
Příjezd realizován z veřejné přístupové komunikace s možností parkování na vlastním pozemku i na poz. obce. Pozemek je napojen na veškeré IS. Nemovitost je v katastru evid. jako stavba pro výrobu a skladování, pam. zóna – budova, pozemek v památkové zóně, chráněná krajinná oblast – II.-IV.zóna.
Realitní makléř
Martin Socha

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej výrobního objektu, 795 m², Nasavrky

Srpen 21st, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.