Prodej vinného sklepa 51 m² Kostelec nad Černými lesy

Cena: 4 198 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují prodej přízemního, rodinného domu / chalupy o dispozici 2+1 na oploceném pozemku v Kostelci nad Černými lesy. Dispozice: vstupní chodba, vpravo je elektrokotel a koupelna s WC. Naproti je vstup do kuchyně a odtud dále do pokoje. Vlevo je neprůchozí obývací pokoj s krbovými kamny s výměníkem (vyvložkovaný komín + revize). V půdním prostoru je možnost vybudování dalších obytných místností. Na dům navazuje zděná dílna. Nemovitost není podsklepena, je napojena na veřejný vodovod a kanalizaci. V roce 2005 byla provedena rekonstrukce koupelny a WC. Později, v roce 2013 proběhla rekonstrukce interiérů – nové rozvody vody, kanalizace, elektřiny a vytápění. U domu je nadzemní bazén, dětské pískoviště a terasa velikosti 9 m² s posezením. Na pozemek jsou dva přístupy, přední vrátka a zadní vjezdová vrata. Dům se nachází na kraji města, v těsném sousedství lesů a přírody. V okolí je velké množství okruhů v lese, naučné stezky, motokrosová trať, přímo pod domem vede Lichtenštejnská stezka, na jejímž konci najdete památku sv. Gotharda. Za zmínku stojí i známý Kostelecký pivovar. Do centra města se dostanete chůzí do 10 minut. Kostelec nad Černými lesy nabízí veškerou občanskou vybavenost a velice dobrou dojezdovou vzdálenost do Prahy nebo do Říčan.
Financování Vám rádi zdarma zajistíme ve spolupráci s našimi hypotečními specialisty. Pokud vás zaujala nabídka této nemovitosti, neváhejte mě kontaktovat. Ev. číslo: 24260.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej vinného sklepa 51 m² Kostelec nad Černými lesy

Květen 28th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.