Prodej vinného sklepa 230 m² Suchý

Cena: 4 950 000 Kč, Hledáte místo k trvalému bydlení nebo k rekreaci v krásné krajině s lesy, přírodou a v blízkosti rybníka? Podobnou nemovitost byste v okolí hledali jen stěží. Zde platí dvojnásob, že na prvním místě je lokalita.
V obci Suchý objevíte atraktivní místo, kde vás to bude bavit.
Dům lze tak případně využít jako investici, ke komerčnímu pronajímání se zajímavým výnosem.

Stylový rodinný dům či chalupa má zast. pl. 230 m², je umístěn na rovinatém pozemku s velikostí tak akorát 392 m², v klidné okrajové části obce, navíc naprostý klid a čistý vzduch.

Dispozičně velmi dobře řešený, cihlový patrový dům, nabídne v přízemí vstupní prostor 10,2 m², kuchyň 9,0 m² s chladnou místností 7,4 m² a komorou 7,6 m², jídelnu 16,8 m², obývací pokoj 20,5 m².
V patře jsou pak 3 samostatné pokoje o velikosti 10,7 m², 11,1 m² a 10,1 m² a výhled z balkonu do okolí. Koupelna se sprchovým koutem a toaletou 4,2 m² je v přízemí a samostatné WC s umyvadlem o velikosti 2,0 m² v prvním patře.
Dům nabízí možnost rozšíření obytné části o volný půdní prostor o výměře 54,8 m², který je již připraven na vestavbu vč. napojení na inženýrské sítě.

K domu patří garáž 20,0 m² a dále možnost parkování pro 2 až 3 auta. Venkovní kryté posezení s krbem, závětří domu 19,4 m² a zvenku přístupná skladovací místnost 9,6 m².
Zahrada slouží k odpočinku a rekreaci, je okrasná, plná trvalek, vzrostlých keřů a menších stromků.

Dům je napojen na elektřinu 220/380 V, plyn a obecní vodovod a kanalizaci. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem, další možností jsou pak el. přímotopy či krbová kamna.

Nemovitost je ve velmi dobrém stavu, majiteli s láskou opečovávaná s pravidelnou údržbou a modernizací (např. nová elektřina, izolace, omítky, …..)

Okolí nabízí široké možnosti vyžití jako výlety na kole, koupání v rybníce Suchý, tenisové kurty, procházky po lesích, které jsou plné hub.

V blízké dojezdové vzdálenosti je město Boskovice, k turisticky zajímavý místům patří blízký zámek, hrad a westernové městečko.

Uvolnění nemovitosti od srpna 2024. Ev. číslo: 30963.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej vinného sklepa 230 m² Suchý

Listopad 7th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.