Prodej vinného sklepa 180 m² Strážiště

Cena: 1 950 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej RD určeného ke kompletní rekonstrukci. Dům je původním stavu v blízkosti návsi obce Strážiště nedaleko Mnichova Hradiště (okres Mladá Boleslav). V přízemí je hlavní místnost s dominantními, původními, kachlovými kamny. Kromě kachlových kamen je zde velký nerezový dvoudřez a el. bojlerem nad ním. Přes chodbu je malá místnost, kterou leze projít do garáže. Její velikost umožňuje její jednu část využít jako dílnu.

V přízemí domu jsou prostory, které hledají své uplatnění odpovídající současnosti. Je to prostor v minulosti využívaný jako chlív a pak rozestavěná místnost v zadní částí domu, navazující na malý dvorek objektu, která by po dokončení mohla sloužit mimo jiné i jako koupelna s WC.
V domě septik, kanalizace není v obci ani v blízkém okolí. Vodu zajišťuje obecní vodovod. Elektřina 220 V a 350 V.

Nyní přejdeme po schodišti podkroví domu. Vpravo velký a prostorný pokoj. Přes chodbu je vlevo od schodiště velká půda, kde se nabízí vybudování dalších obytných prostor.
Dvorek je malý, ale na posezení s rodinou nebo přáteli u grilu dostačující. Z boku domu je na malá zahrádka.

Velkou předností je umístění domu nedaleko Českého ráje (k hranici Českého ráje cca 16 km) a hlavně v obci, v které je aktivní společenský život s příjemnou sousedskou atmosférou. V blízkosti domu je hřiště na sportovní vyžití i místo s hracími prvky pro děti.

Obec Jivina s MŠ,ZŠ obchodem s potravinami a poštou je 5 km. Další obč. vybaveností pro děti je Klášter Hradiště nad Jizerou s MŠ a ZŠ 10 min. jízdy. Na druhou stranu obec Hlavice 5,5 km kde je také MŠ a ZŠ. Jde tedy o lokalitu kde je dobře postaráno o děti.
Dostupnost Mnichova Hradiště s kompletní obč. vybaveností je 10 km , do Prahy ze Strážiště dojedete po 87 km.

Dům je vhodný zejména pro ty zájemce, kteří mají zájem si nemovitost zrekonstruovat podle svých představ a hledají stálé bydlení na vesnici nebo pro ty, kteří by měli rádi rekreační objekt v blízkosti přírody a zeleně s velkým množstvím možností na výlety pěšky i na kole. Nebude zklamán ani ten kdo rád chodí na houby. Zkrátka každý si zde najde to své co má rád.

Majitel si vyhrazuje právo výběru kupujícího s nejvyšší nabídkou. Nejedná se o veřejnou soutěž.

Využijte stávajících úrokových sazeb. Vhodnou hypotéku s finančními bonusy vyberu a zrealizuji, dle možností zájemce o koupi. Ev. číslo: 639811.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej vinného sklepa 180 m² Strážiště

Červen 21st, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.