Prodej vily 460 m² Janské Lázně

Cena: 38 475 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují prodej vily – bytového domu, který disponuje 5 samostatnými bytovými jednotkami. Všechny bytové jednotky mají vlastní měřidla energií. Nemovitost je situována v lokalitě, zaručující naprosté soukromí. Vila prošla nákladnou rekonstrukcí, dokončenou v r. 2021 se zachováním množství původních prvků – okenní skleněné vitráže, původní modřínové obklady a další. Dominantou vily je vstupní chodba s původním schodištěm. Vila disponuje pěti apartmány, z toho dva jsou v přízemí a tři mezonetové v 1.patře. Horní apartmány mají tyrolský, modřínový balkon do tvaru U, s výhledem na místní kostel, město, skiareály a okolní, bohaté lesy. Vytápění apartmánů je zajištěno podlahovým topením RAYCHEM s dálkovým ovládáním přes wifi. Koupelny jsou vybaveny zařizovacími předměty zn. Grohe. Zajímavostí je přívod místního léčivého pramene Prameník přímo do domu, který je napojen na městský vodovod. Samozřejmostí je uzamykatelný sklepní prostor s možností vybudování soukromého wellness – sauna, vířivka nebo vinný sklípek. Velkým bonusem je odpočinková a relaxační zahrada. Parkování je možné přímo na pozemku u vily s možností vstupu bočním vchodem přímo do lyžárny. Dalším bonusem je stavební pozemek velikosti 825 m² (zdroj platného ÚP), navazující na vilu, který je součástí tohoto prodeje.
V sousedství najdete velké množství kulturního i sportovního vyžití – SkiResort Černá Hora, stezka V Korunách stromů, léčivé vřídelní prameny, cyklostezky, golfové hřiště Grund Mladé Buky a další. Ev. číslo: 24113.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej vily 460 m² Janské Lázně

Květen 25th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.