Prodej vily 377 m² Kozolupy

Cena: 11 990 000 Kč, Zprostředkujeme Vám prodej rodinného domu 6+2 o podlahové ploše 377 m² s pozemkem 969 m² v obci Kozolupy u Plzně. Dům je po rozsáhlé rekonstrukci, Nová střecha, okna s venkovními roletami, zateplení , topení, voda, elektřina, vlastní studna. Dům je celý podsklepený kde se nachází kotel na dřevo plus tři akumulační nádrže, takže topení je v dnešní době velmi levné. Garáž s montážní jámou. Do domu se vchází prostornou vstupní halou , ze které je i přístup do velké dvou-garáže s dílnou a pergolou. V prvním patře je veliká kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem, vše je spojeno do jedné veliké centrální místnosti. Dále je na patře ložnice s vestavěnou skříní, velká koupelna s toaletou.
V druhém patře jsou tři obytné místnosti, ložnice, pracovna, obývák, dále kuchyň, koupelna a toaleta. Dále Vás schody dovedou na prostornou půdu, kde se dá realizovat půdní vestavba. Na zahradě je ještě veliký dřevník, či sklad 54m² . Obec Kozolupy se nachází nedaleko Plzně s dostupnou MHD, vlakem , autobusem. Rád vás domem provedu při prohlídce. Ev. číslo: 30629.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej vily 377 m² Kozolupy

Únor 28th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.